Reklama

Microsoft pokaże "coś wielkiego" na MWC 2017?

Microsoft oficjalnie potwierdził swoje uczestnictwo w nadchodzących targach w Barcelonie.

Firma z Redmond rozesłała zaproszenia na swoją konferencję podczas targów MWC 2017. Widnieje na nich hasło: "Rób wielkie rzeczy", które sugeruje, że możemy spodziewać się czegoś spektakularnego. 

Reklama

Co to będzie? Targi w Barcelonie są ukierunkowane raczej na technologie mobilne, więc można podejrzewać, że mowa o nowych smartfonach, ewentualnie dużej aktualizacji mobilnego systemu. Nie wiadomo jednak nic więcej.

Microsoft wypuścił ostatni telefon na początku tego roku i była to niezbyt udana Lumia 650. Od tego czasu nie pojawiły się nawet żadne konkretne zapowiedzi ze strony korporacji z Redmond. Co więcej, nawet pośród jej przedstawicieli pojawiały się głosy, że dział mobilny chyli się ku upadkowi. Władze firmy zapewniły jednak, że to jeszcze nie koniec.

Powiedział o tym sam Satya Nadella, CEO Microsoftu, w ostatnim wywiadzie dla Australian Financial Review. Zapewnił on, że firma pracuje nad "telefonem totalnym", który będzie oferował "unikalne rozwiązania". Mowa zapewne o rozbudowanym trybie Continuum, który będzie wspierał obsługę aplikacji x86. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje