Reklama

LG zaprezentował smartfon z odstraszaczem komarów

Koreańczycy zaprezentowali smartfon, który może okazać się niezastąpiony w letnie wieczory...

W tej chwili producentom smartfonów bardzo ciężko w jakikolwiek sposób zaskoczyć klientów. Większość nowości, którymi chwalą się przy okazji prezentacji nowych modeli to nic innego jak ewolucja rozwiązań stosowanych od lat. LG postanowiło jednak pójść w zupełnie innym kierunku - postawiło na wymiar praktyczny.

Reklama

W Indiach zaprezentowano model K7i, który posiada wbudowany moduł odstraszający komary. LG chwali się, że rozwiązanie jest skuteczne i zupełnie nieszkodliwe dla otoczenia - bazuje na ultradźwiękach, a nie środkach chemicznych. Nadajnik umieszczony jest na tylnej klapce, którą można także wymienić na zwykłą, bez odstraszacza. 

Co jeszcze ma do zaoferowania LG K7i? Tak naprawdę niewiele. Urządzenie posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 854×480 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,1 GHz, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Aparat główny ma matrycę 8 Mpix, a bateria pojemność 2500 mAh. Na pokładzie pracuje Android w wersji 6.0.  Nie mogło zabraknąć także modułu LTE i dwóch wejść na karty SIM.

LG K7i jest dostępny w sprzedaży na rynku indyjskim i nic nie wskazuje na to, żeby miał trafić do Europy. Jego cena w Indiach to 7990 rupii, czyli w przeliczeniu około 440 złotych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: LG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje