Reklama

LG Wing pojawił się na wideo

Smartfon LG Wing z podwójnym ekranem pojawił się na materiale wideo.

Producenci coraz odważniej starają się podejść do składanych smartfonów lub konstrukcji z dwoma ekranami. Do sieci przedostało się wideo, które pokazuje nowe urządzenie koreańskiego producenta oznaczone jako Wing. W tym przypadku możemy zobaczyć, jak dokładnie będzie można wykorzystać jego funkcjonalność do jednego z codziennych zadań.

Reklama

Na filmie widać, jak rotacyjny ekran LG Wing pozwala na korzystanie z aplikacji nawigacyjnej oraz jednoczesne informowanie użytkownika o statusie odtwarzanej muzyki. Taka konfiguracja pozwala kierowcy na odbieranie i wyświetlanie połączenia na drugim wyświetlaczu, bez konieczności zamykania aplikacji nawigacyjnej.

Rodzaj wielozadaniowości widoczny na ekranie wygląda faktycznie na przydatnym, jednak nie wiadomo, jak będzie on zachowywał się w kontekście optymalizacji samych aplikacji.

Poza ekranem, wiele rzeczy w LG Wing pozostaje owianych tajemnicą. Póki co oczekuje się jednak, że sprzęt będzie działał pod kontrolą procesora Qualcomm Snapdragon 765 lub 765G. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się jego premiera. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: LG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje