Reklama

LG jeszcze nie wie, czy G7 będzie miał wycięcie w ekranie?

Na oficjalnym profilu LG na portalu Reddit pojawił się post z pytaniem o opinię na temat wycięcia w ekranie, który wywołał burzliwą dyskusję.

Wycięcie w ekranie to atrybut, który cechuje coraz większą liczbę smartfonów. To sposób na pokrycie przedniego panelu ekranem w większej części, bez potrzeby zmieniana lokalizacji głośnika do rozmów i przedniej kamery. Wśród użytkowników panują skrajnie różne opinie na temat tego rozwiązania, o czym doskonale przekonaliśmy się, kiedy LG zapytało na portalu Reddit o stanowisko internautów w tej sprawie. 

Reklama

Pod postem od razu rozwinęła się dyskusja, jednak niedługo potem został on usunięty, podobnie jak cały profil LG. To wzbudza podejrzenia na temat autentyczności konta, które jednak wcześniej zostało zweryfikowane przez administratorów Reddit. 

Jeśli jednak post nie byłby żartem ani pomyłką, może okazać się że LG wciąż nie podjęło jeszcze tak kluczowej decyzji dotyczącej flagowca, jaką jest kształt ekranu. To z kolei oznacza, że do premiery flagowca pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: LG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama