Reklama

Lenovo K8 Note oficjalnie przedstawiony

Indyjski oddział Lenovo przedstawił nowy model, który najprawdopodobniej trafi również na polski rynek.

K8 Note z wyglądu nie wyróżnia się niczym na tle modeli Lenovo. Urządzenie zostało jednak wykonane z aluminium, a obudowa jest odporna na zachlapania. Smartfon został wyposażony w 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. 

Reklama

Urządzenie jest pierwszym na świecie smartfonem z 10-rdzeniowym układem MediaTek Helio X23, bazującym na rdzeniach ARM Cortex A53 i A72. Pamieć RAM, w zależności od wersji, ma 3 lub 4 GB pojemności, a pamięć na pliki może mieć 32 lub 64 GB, które dodatkowo da się rozszerzyć o kartę pamięci. 

Do wykonywania zdjęć posłuży podwójny aparat, składający się z dwóch jednostek: 13-megapikselowej i 5-megapikselowej, obu z optyką f/2.0. Na przednim panelu znajdziemy pojedynczą, 13-megapikselowy aparat do selfie. Oprócz tego, urządzenie wyposażono w obsługę systemu Dolby Atmos i czytnik linii papilarnych nowej generacji, który znajduje się na tylnej ścianie. 

W Indiach K8 Note został wyceniony na równowartość 750-800 złotych. Bardzo możliwe, że telefon trafi na polski rynek, jednak cena w naszym kraju może być nieco wyższa. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lenovo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje