Lenovo CPlus - telefon który założysz na nadgarstek

Moto Z i PHAB2 Pro to nie jedyne ciekawe nowości jakie Lenovo zaprezentowało na swojej ostatniej konferencji. Zobaczyliśmy też telefon, który można założyć na nadgarstek – model CPLus.

Dotychczas, to Samsung był producentem przodującym jeśli chodzi o elastyczne i zagięte ekrany. Już 3 lata temu firma prezentowała futurystyczne projekty wyginających się wyświetlaczy i całych telefonów. Lenovo postanowiło jednak nadrobić zaległości i przedstawiło elastyczny smartfon CPlus, który ma być noszony na nadgarstku.  

Reklama

Telefon ma podłużny kształt umożliwiający objęcie nadgarstka jak zegarek lub opaska. Większą część przedniej ściany oczywiście zajmuje wyświetlacz, jednak o stosunkowo niedużych rozmiarach jak na dzisiejsze standardy. Ekran ma przekątną 4,26 cala, a smartfon działa pod kontrolą systemu Android. Na prezentacji Lenovo przedstawiło aż 12 wariantów kolorystycznych urządzenia. Zaprezentowany sprzęt jest jedynie prototypem, ale niewykluczone, że w najbliższym czasie któryś z producentów odważy się wypuścić podobne urządzenie na rynek masowy. Kiedyś to musi nastąpić. 

Dowiedz się więcej na temat: lenovo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje