Reklama

Kolejny smartfon Blackberry na targach IFA?

Blackberry opublikowało w serwisie YouTube film, który jest zapowiedzią pojawienia się nowego modelu na nadchodzących targach w Berlinie.

O jakim urządzeniu mowa? Tego na razie nie wiadomo. Jedyne poszlaki jakie pojawiły się na filmie to nazwa KEYone i połyskujące czarne tło. Może to wskazywać na premierę nowej wersji kolorystycznej modelu KEYone, jednak czy byłby to wystarczający powód do wypuszczania specjalnej zapowiedzi trzy tygodnie przed targami?

Reklama

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pogłoski o nowym urządzeniu o nazwie Aurora, które miałoby być najtańszym smartfonem w gamie. Według portalu Crackberry, ma to być urządzenie z 5,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1280x720 i procesorem Qualcomm Snapdragon 425 o taktowaniu 1,4 GHz. Pamięć RAM ma mieć pojemność 4 GB, a za renderowanie grafiki odpowie procesor Adreno 306. 

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że w sieci dotychczas nie pojawiły się żadne poważne przecieki, wersja z nowym wariantem kolorystycznym wydaje się być prawdopodobna. Wszystkiego ostatecznie dowiemy się 1 września, kiedy ruszają berlińskie targi. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: BlackBerry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje