Reklama

iPhone 8 - wycieka zdjęcie stalowej ramki

O iPhonie 8 wiemy coraz więcej. Tym razem nie mamy jednak do czynienia ze szkicami i renderami, a prawdziwym zdjęciem. Nie jest to co prawda fotografia przedstawiająca smartfon, ale ujawnia sporo na jego temat.

W sieci pojawiły się nowe informacje i zdjęcia tegorocznego iPhone'a. Tylko potwierdziły one wcześniejsze spekulacje, że urządzenie będzie posiadało obudową wykonaną z dwóch szklanych paneli i stalowej ramki. Poznaliśmy także kształt smartfonu, który będzie bardzo podobny do poprzednika, jednak znacznie zmieni się zagospodarowanie przestrzeni z przodu.

Reklama

Według informacji opublikowanych przez iDropNews, iPhone 8 ma dostać znacznie większy ekran niż poprzednik, jednak zredukowanie grubości ramek do minimum ma skutkować jedynie nieznacznym wzrostem gabarytów. 

Dokładnie wymiary najnowszego smartfonu Apple mają wynosić: 143,59 x 70,94 x 7,57 mm. Według renderów, tak jak zapowiadano iPhone 8 dostanie podwójny aparat, a jego obudowa będzie wykonana ze szkła. 

iPhone 8 ma być wyposażony w wydajny układ A11 Fusion (wykonany w 10-nanometrowym procesie technologicznym) i ekran OLED od Samsunga (Koreańczycy dostali zlecenie na 92 miliony paneli). 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iphone | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje