Reklama

iPhone 7 ze złączem słuchawkowym? To możliwe

Scotty Allen to osoba, której może pozazdrościć wielu użytkowników iPhone'a 7. Jest bowiem w posiadaniu iPhone'a 7 ze złączem mini-jack. Jak to możliwe?

Allen, który z zawodu jest programistą, nie mógł pogodzić się z faktem, że jego iPhone nie ma złącza słuchawkowego. Postanowił więc wziąć sprawę w swoje ręce i poświęcił kilka tygodni swojego życia na samodzielne stworzenie działającego wejścia audio w swoim smartfonie. Plan się udał i jest on najprawdopodobniej jedyną osobą na świecie, której iPhone 7 ma tę ekskluzywną funkcję. 

Reklama

Jak tego dokonał? Cały proces nie był łatwy i wymagał od Allena zatrudnienia się w jednej z chińskich fabryk. Tam zgłębił on wiedzę na temat układów znajdujących się wewnątrz flagowca Apple i dokładnie zaplanował całą operację. Jak sam przyznaje, wywiercenie odpowiedniego otworu w obudowie i umieszczenie specjalnego modułu wewnątrz to najmniejszy problem. Największą trudność sprawiło mu połączenie wszystkich części tak, aby złącze działało prawidłowo. 

Finalnie, złącze uzyskało pełną funkcjonalność. Jedyną niedogodnością w porównaniu do modeli z fabrycznym złączem (np. iPhone 6S) jest fakt, że nie można jednocześnie ładować smartfonu i słuchać muzyki za pośrednictwem słuchawek wpiętych w gniazdo. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje