Reklama

iPhone 12 z kolejnymi problemami

W internecie pojawiają się kolejne doniesienia o problemach związanych z najnowszym smartfonem marki Apple. Tym razem skargi dotyczą wyświetlacza.

Według licznych doniesień niektóre telefony iPhone z serii 12 są nękane przez problemy z wyświetlaczem. Wśród nich najczęściej użytkownicy zwracają uwagę na migotanie ekranu, a nawet pojawiające się żółto-zielone zabarwienia.

Reklama

Niektórzy właściciele iPhone'a 12 na oficjalnym forum Apple donoszą, że problem z zabarwieniem pojawia się, gdy jasność telefonu jest ustawiona poniżej 90%. Problemy z migotaniem były zauważalne tylko podczas oglądania multimediów z czarnymi paskami po bokach. Mówi się, że oba problemy znikają po pewnym czasie. Problem jeszcze szczególnie widoczny na urządzeniach z systemem iOS 14.1, iOS 14.2, a także iOS 14.3 beta.

Co ciekawe, jak informuje serwis MacRummors - Apple jest świadome wady wyświetlacza i prowadzi wewnętrzne dochodzenie w tej sprawie. Swoim serwisantom radzi natomiast wstrzymanie się z przyjmowaniem zgłoszeń i zachęcanie użytkowników do aktualizowania ich wersji iOS.

Technologiczny gigant wydaje się być przekonany, że problemy z wyświetlaniem można naprawić za pomocą aktualizacji oprogramowania zamiast majsterkowania sprzętowego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje