Reklama

iPhone 12 - Apple ma kolejne problemy z produkcją?

Znany analityk Ming-Chi Kuo opublikował raport, z którego jasno wynika, że technologiczny gigant może mieć spore problemy związane z produkcją najnowszych telefonów.

Jak wynika z opublikowanego materiału, problem leży po stronie jednego z partnerów produkcyjnych firmy Apple. Mowa tu o firmie odpowiedzialnej za kontrole jakości powłok w obiektywach aparatu iPhone’a 12. Niespełnienie norm jakości miało doprowadzić do pojawienia się pęknięć na wspomnianych powłokach, a to z kolei ma negatywny skutek na jakość rejestrowanych zdjęć oraz filmów.

Reklama

Sprawa wyszła na jaw w trakcie testów przy wykorzystaniu wysokiej temperatury i wysokiej wilgotności. Choć cała historia może mieć negatywny wpływ na termin rozpoczęcia produkcji, nie powinna przełożyć się bezpośrednio na datę premiery urządzeń.

To ważna informacja. Warto bowiem przypomnieć, że całkiem niedawno inne przecieki sugerowały, że wszystkie cztery nadchodzące warianty iPhone’a 12 mają zostać opóźnione w związku z pandemią koronawirusa. Podobne informacje pojawiały się już wcześniej - niektóre z nich wskazywały nawet, iż amerykańska firma nie zaprezentuje swoich nowych telefonów przed końcem roku. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje