Reklama

INTERIA.PL w telefonie komórkowym

Poczta, najnowsze wiadomości, informacje o pogodzie, doniesienia z parkietów giełdowych, repertuar kin czy horoskop - to wszystko może trafić na Twój telefon komórkowy. Nie jest to ani skomplikowane, ani drogie.

Wiele telefonów z których korzystamy ma większą moc obliczeniową, niż komputer, który nadzorował pierwszy lot załogowy na Księżyc. Pomimo tego nie wykorzystujemy ich możliwości, zwyczajnie tracąc szansę na łatwe i tanie dotarcie do informacji i usług.

Reklama

Internet w komórce zazwyczaj kojarzył się z wysokimi opłatami i źle wyglądającymi stronami internetowymi. To już przeszłość. Portal INTERIA.PL z myślą o telefonach komórkowych stworzył "komórkowe" odpowiedniki swoich serwisów oraz usług. Wszystko pod adresem: m.interia.pl

Jak skorzystać portalu interia.pl w wersji mobilnej?

Wystarczy w telefonie komórkowym włączyć przeglądarkę internetową, a potem wpisać adres www.m.interia.pl i zacząć korzystać z portalu, zupełnie jak w komputerze.

Co m.in. znajdziemy w m.interia.pl?

- serwis pocztowy umożliwiający sprawdzenie swojej skrzynki przy pomocy komórki,

- wiadomości z serwisów informacyjnych (Fakty, Sport, Film, Muzyka, Plotki, Biznes, Motoryzacja i Nowe Technologie),

- prognozę pogody,

- repertuar kin,

- horoskop,

- informacje z giełdy oraz kursy walut.

Ile to kosztuje?

INTERIA.PL w internecie dostępna jest dla każdego abonenta, niezależnie od operatora lub posiadanej przez nas opcji (abonament, telefon na kartę etc). Jeśli korzystamy z bezprzewodowego połączenia internetowego Wi-Fi - nie płacimy ani grosza. Natomiast jeśli surfujemy dzięki naszemu operatorowi komórkowemu - płacimy wyznaczone przez niego stawki za internet. Ale bez obaw, ponieważ m.interia.pl jest przystosowana do pracy z telefonami komórkowymi, strona wczytuje się bardzo szybko, a korzystający z niej płaci naprawdę niewiele.NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

Czy mogę korzystać z m.interia.pl w moim telefonie?

Jeżeli tylko możesz za pomocą Twojego telefonu połączyć się z internetem, to oczywiście możesz korzystać z m.interia.pl. Aby sprawdzić poprawność ustawień Twojego telefonu, przejdź na stronę swojego operatora.

Czy korzystanie z mobilnej poczty jest bezpieczne?

Jest równie bezpieczne jak sprawdzanie poczty elektronicznej w sposób tradycyjny. Nie musisz również obawiać się o utratę wiadomości odebranych przez telefon komórkowy. Możesz do nich powrócić w dowolnym momencie za pośrednictwem komputera.

Czekamy na sugestie - kontakt przez stronę - m.interia.pl/info/pomoc

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: komórkowy | telefon komórkowy | telefon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje