Reklama

Huawei P11 z potrójnym aparatem i wycięciem jak w iPhonie X?

Do sieci trafiły zaskakujące przecieki dotyczące przyszłorocznego flagowca Huawei.

Evan Blass, najbardziej znany autor przecieków w branży mobilnej, opublikował właśnie materiały reklamowe Huaweia, które mają wskazywać, że przyszłoroczny model będzie posiadał aż trzy aparaty na tylnym panelu, które mają wykonywać zdjęcia w rozdzielczość 40 megapikseli. Co więcej, dzięki zastosowaniu aż trzech obiektywów, układ będzie posiadał 5-krotny hybrydowy zoom. Z przodu z kolei pojawi się 24-megapikselowa kamerka do selfie. 

Reklama

Jeszcze ciekawsze informacje pojawiły się na forum XDA-Developers, gdzie Mishaal Rahman opublikował pliki konfiguracyjne modelu P11, z których możemy dowiedzieć się między innymi, że ekran będzie posiadał wycięcie na wzór iPhone'a X. W dokumentach odnaleziono również informacje, że wyświetlacz ma mieć przekątną 6 cali i rozdzielczość  Full HD+.

Nie wiadomo jeszcze, jak Huawei rozwiąże kwestię nazwy. Bardzo możliwe, że model nie będzie nosił oznaczenia P11, a P20. Na to mogą wskazywać między innymi znaki towarowe, jakie ostatnio zostały zastrzeżone przez firmę. Wszystkiego dowiemy się jednak w lutym przyszłego roku, na targach MWC w Barcelonie, gdzie sprzęt ma zadebiutować. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Huawei

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje