Reklama

Huawei Mate 20 Pro z czytnikem linii papilarnych, który trafi do Samsunga Galaxy S10

Jeśli plotki się potwierdzą, to smartfon Huawei, który zostanie zaprezentowany na jesień tego roku jako pierwszy wykorzysta czytnik linii papilarnych, który trafi również do Samsunga Galaxy S10.

Huawei Mate 20 Pro to smartfon, który zostanie oficjalnie zaprezentowany już w październiku tego roku. Na pokładzie tego urządzenia ma znaleźć się nowy czytnik linii papilarnych od Qualcomma, który zostanie wbudowany bezpośrednio w ekran urządzenia. Na rynku istnieją już smartfony posiadającego tego typu rozwiązanie, jednak technologia Qualcomma cechuje się doskonałą precyzją oraz możliwościami.

Reklama

Chiński gigant ma podpisać z Qualcommem umowę na wyłączność - będzie ona obowiązywała do lutego 2019 roku. Premiera Samsunga Galaxy S10 planowana jest na okolice marca i kwietnia przyszłego roku - można spodziewać się więc, iż Koreańczycy będą musieli poczekać z implementacją technologią Amerykanów.

Jeśli Huawei faktycznie zdecyduje się na umieszczenie w swoim smartfonie czytnika optycznego od Qualcomma, to już na jesień będzie wiadomo czego będzie można spodziewać się po kolejnym flagowcu Samsunga. 

Dowiedz się więcej na temat: Huawei | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje