Reklama

Google Play Pass dostępne w Polsce

W Polsce wystartowała wyczekiwana usługa Google Play Pass. Dzięki niej otrzymamy dostęp do ponad 350 gier i aplikacji w sklepie Gooogle za 22.99 zł miesięcznie.

Moda na abonamenty rozkwitła na dobre. Do całej rzeszy usług tego typu, jakiś czas temu dołączyła marka Google, oferując płatną subskrypcje na ponad 350 aplikacji. Wśród nich znajdziemy zarówno gry jak i programy. Abonament umożliwia ich darmowe pobieranie, a także pozwala na niezmącone reklamami użytkowanie z pełnym dostępem do wszystkich (nawet płatnych) funkcji.

Reklama

Dostępna początkowo jedynie za granicą usługa, wreszcie trafiła do Polski. Za skorzystanie w rozwiązania będziemy musieli zapłacić 22.99 zł miesięcznie i 139.99 zł rocznie. Administrator grupy rodzinnej może udostępnić subskrypcję nawet 5 członkom rodziny.

Subskrypcja Google Play Pass działa na urządzeniach mobilnych i tabletach z aplikacją Sklep Play w wersji 16.6.25 lub nowszej oraz Androidem 4.4 lub nowszym. Potrzebujemy także konta Google, które nie jest zarządzane przez rodzica, szkołę ani inną organizację.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: google play pass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje