Reklama

Google odświeża wyszukiwarkę na smartfonach

Google zdecydowało się na odświeżenie swojej wyszukiwarki na urządzeniach mobilnych. Od teraz użytkownicy będą mogli łatwiej znaleźć potrzebne informacje.

Google odświeża swoją wyszukiwarkę na urządzeniach mobilnych - od teraz użytkownicy mają mieć możliwość łatwiejszego znalezienia konkretnych informacji. Amerykańska firma przeprojektowała także stronę, która wyświetla wyniki wyszukiwania - w tym przypadku Google skupiło się na odpowiednim podaniu informacji oraz braku rozpraszaczy. Firma twierdzi, że użytkownicy będą w stanie dużo szybciej znaleźć to, czego dokładnie szukali.

Reklama

Google udostępnia nowe wyniki wyszukiwania po stronie swojego serwera, co oznacza, że zmiana może potrwać jeszcze kilka dni, jeśli nie tygodni - wszystko zależy od prędkości wdrażania zmian oraz regionu, w którym dokładnie znajduje się użytkownik.

Google przyznaje, że nowe zmiany mają przynieść użytkownikom przede wszystkim szybkość podczas wyszukiwania informacji. Na zrzucie ekranu nowe rozwiązanie faktycznie wygląda korzystniej od swojego poprzednika.

Nowe zmiany dotkną sprzęty zarówno z Androidem, jak i iOS.  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Google

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje