Reklama

Elephone S8 to kolejny bezramkowy smartfon z Chin

Firma Elephone jak widać pozazdrościła Xiaomi bezramkowego smartfonu i już wkrótce zamierza wypuścić na rynek swojego konkurenta.

Elephone lubi kroczyć wydeptanymi ścieżkami. S7 jest smartfonem bardzo podobnym do Samsunga Galaxy S7 - posiada to samo wzornictwo i rozwiązania stylistyczne, a przede wszystkim charakterystyczny, zaokrąglony kształt. Model jest na rynku niecałe 3 miesiące, a w sieci pojawiły się już przecieki dotyczące jego następcy.

Reklama

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

S8 nie będzie już miał wiele wspólnego z Samsungiem. Tym razem, marka Elephone postanowiła stworzyć swoją odpowiedź na popularnego Xiaomi Mi Mix, a przynajmniej tak sugeruje render, który wyciekł do sieci. Jeśli okaże się prawdziwy, urządzenie będzie całkowicie pozbawione bocznych ramek. 

Oprócz tego, ze zdjęcia można wywnioskować, że sprzęt będzie posiadał podwójny aparat fotograficzny, a zabraknie czytnika linii papilarnych, ewentualnie, co jest mało prawdopodobne, zostanie on wbudowany w ekran. Na razie nie wiadomo, kiedy telefon pojawi się na rynku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Elephone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje