Reklama

Doładowanie telefonu za oglądanie reklam

Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji i zyskać nawet 15 zł miesięcznie na doładowanie. Na czym polega przygotowana promocja?

Otóż Orange proponuje, że w zamian za obejrzenie kilku reklam na ekranie swojego telefonu i odpowiedzią na "proste pytania" (tak określa to OrangE) związane z prezentowanymi produktami.

Reklama

Z promocji będzie mogło skorzystać pierwszych 50 tysięcy klientów ofert na kartę, którzy mają telefon z systemem Android i jako pierwsi wyślą SMS o treści START na nr 80069 (koszt SMS-a to 0 zł). W zwrotnym SMS-ie otrzymają link instalacyjny do aplikacji, która poprowadzi ich przez proces rejestracji i instalacji specjalnej aplikacji na telefonie.

Reklamy będą prezentowane w blokach. W ciągu tygodnia można obejrzeć 3 bloki, każdy trwający 2 minuty. Po wyświetleniu bloku, użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących prezentowanych produktów.

Oglądając 3 bloki reklam tygodniowo, w ciągu miesiąca można doładować swoje konto nawet o 15 złotych i wykorzystać je na rozmowy, SMS-y lub MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych. Doładowanie konta następuje w ciągu 24 godzin po obejrzeniu reklam i zostaje potwierdzone SMS-em.

Usługa działa na smartfonach oraz alternatywnie na tabletach (również bez karty SIM) z systemem Android i wbudowanym WiFi

W celu skorzystania z Usługi na tablecie bez karty SIM, należy uruchomić link aktywacyjny w przeglądarce i zarejestrować na urządzeniu numer telefonu. Po zainstalowaniu aplikacji można oglądać bloki reklamowe na tablecie, a doładowanie będzie przychodziło na konto telefonu.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne dla użytkownika i możliwe zarówno z wykorzystaniem sieci mobilnej jak i WiFi.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orange | reklamy | telefon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje