Do sieci wyciekło kolejne zdjęcie Xiaomi Mi Mix 2S

Na portalu społecznościowym Weibo pojawiło się nowe zdjęcie smartfonu, który wkrótce zostanie zaprezentowany przez Xiaomi.

Urządzenie, tak jak przewidywano, ma jeszcze cieńsze ramki, a ekran ma proporcje 18:9 i zaokrąglone rogi. Niestety, wciąż nie pojawiły się zdjęcia tylnej ściany, a więc nie wiemy zbyt wiele o jego aparacie. Całkiem niedawno Xiaomi pochwaliło się na tym samym portalu społecznościowym, że najnowszy flagowiec firmy będzie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 845.

Chipset ma doskonale współpracować z systemem, który będzie wykorzystywał maksimum jego możliwości. Dowodem ma być wynik benchmarku Antutu, opublikowany także przez oddział Xiaomi. Model Mi Mix 2S wykręcił aż 273 tysiące punktów, co jest rezultatem wyższym niż w Galaxy S9 czy Xperii XZ2. 

Może to oznaczać, że Xiaomi będzie miało w ofercie prawdziwą bestię, o niedoścignionej wydajności. Co więcej, urządzenie ma być wyposażone w zaawansowany system rozpoznawania twarzy, mogący nawiązać walkę z samym Face ID od Apple, a na tylnym panelu znajdziemy podwójny aparat bazujący na sensorach Sony. Mi Mix 2S zadebiutuje najprawdopodobniej 27 marca. 

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi Mi Mix 2S

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje