Reklama

Debiut Androida Ice Cream Sandwich potwierdzony

Zupełnie przypadkowo potwierdzono, że 11 października odbędzie się pierwsza prezentacja systemu Android Ice Cream Sandwich (Androida 4.0). Z ostatniej chwili - premiera jednak została przesunięta na listopad.

W sieci pojawiło się coś, co nie powinno się w niej znaleźć do wtorku. Otóż na kanale Androiddevelopers na YouTube na wtorek (ten sam, 11 października) zaplanowano relację live zatytułowaną "Android ICS Launch". Zatem ta informacja zdradza wszystko.

Reklama

Wiemy już, że premiera Androida Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce 11 października. Wiadomo także, że podczas wspólnej konferencji Samsunga i Google zaprezentowany zostanie smartfon Nexus Prime. Czy w San Diego poznamy także pierwszy tablet z najnowszą wersją systemu operacyjnego Google? A może hybrydę? Co prawda na ten temat na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji, jednak znając poprzednie poczynania Samsunga... jest to prawdopodobne.

Niestety, 11 października nie doczekamy się ani systemu, ani nowego telefonu.

"Firmy Samsung i Google zdecydowały się przesunąć premierę nowego produktu, mającego zadebiutować podczas targów CTIA. Stwierdziliśmy, że nie jest to dobry czas na prezentację nowego urządzenia. Szczegóły dotyczące konferencji prasowej, czyli nowa data i miejsce, w której ma się odbyć, zostaną ogłoszone wkrótce".

Żadna z firm nie podała powodu przesunięcia daty planowanej konferencji prasowej. Najprawdopodobniej jednak chodzi o uniknięcie ewentualności zbiegnięcia się w jednym dniu pogrzebu Steve'a Jobsa (termin jeszcze nie został podany) oraz konferencji Samsunga i Google.

Źródło informacji

tabletowo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Android | Android Ice Cream Sandwich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje