Reklama

Czy Samsung Galaxy S9 ma problemy z ekranem?

Jak informuje portal Android Police, powołując się wpisy odnalezione na forum Reddit, niektórzy użytkownicy skarżą się na uciążliwe problemy z warstwą dotykową w ekranie Samsunga Galaxy S9.

Chodzi dokładniej o to, że co najmniej w kilku egzemplarzach pojawiło się na ekranie martwe pole, które nie reaguje na dotyk. W zależności od przypadku ma ono różną wielkość i nie pozwala na wykonywanie żadnych czynności w jego obrębie. Niektórzy użytkownicy poradzili sobie z problemem za pomocą regulacji czułości warstwy dotykowe, jednak nie u każdego ten sposób zadziałał. 

Reklama

Sprawa została już zgłoszona do Samsunga, który poinformował, że pracuje nad jej rozwiązaniem. Wkrótce zapewne dowiemy się więcej. "Zadowolenie klientów jest dla firmy Samsung najważniejsze. Odnotowaliśmy niewielką ilość przypadków związanych z responsywnością ekranów dotykowych w Galaxy S9/S9+. Jesteśmy w kontakcie z klientami i badamy wszystkie zgłoszenia" - biuro prasowe Samsung Electronics Polska.

Przypomnijmy, że od problemów z pechowym Galaxy Note 7 Samsung bardzo stara się, aby wszystkie smartfony były możliwie jak najmniej usterkowe. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje