Reklama

Apple usunie kabel do ładowania z pudełek iPhone’a?

iPhone 12 zmienił wiele rzeczy – najważniejszą z nich był brak ładowarki i słuchawek w pudełku. Okazuje się, że amerykańska firma może pójść jeszcze o krok dalej.

W pudełku z iPhonem 12 użytkownicy nie znajdą zarówno kabla, jak i ładowarki do samego urządzenia. Najnowsze doniesienia, które pojawiły się w sieci wskazują jednak na to, że Apple będzie mogło pójść o krok dalej ze swoimi zmianami. W tym przypadku amerykańska firma miałaby zrezygnować z dołączania kabla do ładowania do swoich urządzeń. Obecnie ten element znajdziemy jeszcze w pudełku ze smartfonami z jabłkiem w logo.

Reklama

Oficjalnym uzasadnieniem tego, dlaczego nie znajdziemy w iPhone’ach kostki do ładowania oraz słuchawek jest chęć dbania o środowisko przez amerykańskiego producenta. Wiadomo jednak, że finalnie wszystko rozbija się o pieniądze oraz ilość gotówki, którą można zaoszczędzić stosując tego typu taktykę w wielu sprzętach.

Nowe plotki nie gwarantują, że kolejne iPhone’y nie doczekają się kabla do ładowania w zestawie. Znając jednak Apple, to... praktycznie wszystko jest możliwe. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iphone 12

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama