Reklama

Apple iPhone 13 z Always on Display?

Nowe informacje, które trafiły do sieci wskazują na to, iż kolejna generacja smartfonów Apple może doczekać się funkcji Always on Display.

iPhone 13 zostanie oficjalnie zaprezentowany najpewniej na jesień 2021 roku. Do sieci zaczynają przedostawać się pierwsze informacje na jego temat. Okazuje się, że w 2021 roku Apple może przygotować sprzęt, który będzie wykorzystywał technologię Always On Display do wyświetlania informacji na wygaszonym ekranie.

Reklama

Jedną z kluczowych zalet tego typu rozwiązania jest fakt, iż użytkownik otrzymuje dostęp do najważniejszych danych praktycznie w mgnieniu oka. Niestety w przypadku technologii OLED Always on Display może powodować wypalanie pikseli po dłuższym jego użytkowaniu. Sam panel OLED pozwoli jednak oszczędzić więcej energii podczas wyświetlania informacji w trybie AOD.

Oprócz Always on Display, iPhone 13 ma także posiadać matową, tylną obudowę, która będzie bardziej przyczepna oraz łatwiejsza w utrzymaniu.

Warto pamiętać, iż póki co to wszystko plotki oraz przecieki, tak więc nie do końca wiadomo, która z tych funkcjonalności trafi do iPhone’a 13. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone 13

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje