Anulowany prototyp składanego smartfona Samsunga

Premiera pierwszego, składanego smartfona Samsunga ma odbyć się już na początku przyszłego roku. Do sieci trafiły zdjęcia prototypu tego urządzenia – sam pomysł i koncepcja zostały jednak anulowane.

Oficjalnie wiadomo, że składany smartfon Samsunga istnieje, a sam koreański producent przymierza się do jego premiery. Urządzenie ma zostać zaprezentowane w przyszłym roku - dokładnie wtedy, kiedy Samsung upora się z kilkoma problemami technicznymi.

Reklama

W sieci pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać rzekomy prototyp składanego smartfona Samsunga - cały projekt został jednak anulowany, tak więc urządzenia nie zobaczymy w tej formie.

Sprzęt widoczny na fotografii, to Project Valley - pomysł, na którego temat plotki pojawiały się już w 2015 roku. Na pierwszy rzut oka urządzenie przypomina model ZTE Axon M. Cała konstrukcja składa się w bardzo podobny sposób i jest niczym innym, jak po prostu połączeniem dwóch wyświetlaczy za pomocą specjalnego zawiasu.

Trzeba przyznać, że tego typu projekt nie wygląda zbyt imponująco. Pozostaje mieć nadzieje, że Samsung zaprezentuje składanego smartfona, który będzie jednym, wielkim wyświetlaczem - bez konieczności wykorzystania zawiasu do złożenia urządzenia i schowania go do kieszeni. 

Dowiedz się więcej na temat: samsung | składany smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje