Reklama

8,9-calowy tablet Samsunga coraz bliżej

Samsung lubi o sobie przypominać. Raz na jakiś czas na Facebooku zamieszcza kolejne zajawki najnowszego tabletu, którego premiera będzie miała miejsce 22 marca w Orlando

Jak zapewne pamiętacie jakiś czas temu pojawiła się pierwsza z nich, mająca naprowadzić nas na oczekiwanie 8,9-calowego tabletu Samsunga, który zyska nazwę (najprawdopodobniej) Galaxy Tab 8.9.

Reklama

Samsung rozpoczął swoją przygodę za tabletami internetowymi od prezentacji 7-calowego Galaxy Taba w ubiegłym roku. Na targach MWC 2011 w Barcelonie można było się zapoznać z drugim dzieckiem producenta - Galaxy Tab 10.1. Okazuje się, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, że producent zamierza pójść w ślady LG (Optimus Pad) i zaprezentować urządzenie wyposażone w ekran 8,9, mający być świetną alternatywą dla wszystkich, którzy twierdzą, że 7-calowe modele są za małe, a 10-calowe za duże. 8,9? ma być w sam raz.

Czego możemy się spodziewać po Samsungu Galaxy Tab 8.9? Tego nie wie nikt poza najbardziej wtajemniczonymi w sprawę osobami. Na razie możemy się jedynie domyślać, że będzie to tablet pracujący w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb, oferujący podobne parametry techniczne do większego brata - Galaxy Tab 10.1.

Warto przypomnieć, że 22 marca zaczynają się targi CTIA 2011 (które potrwają do 24 marca). Ciekawe czy producenci zaprezentują w Orlando jakieś tabletowe nowości - oczywiście poza Samsungiem...

Źródło informacji

tabletowo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: samsung | tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje