Reklama

120 złotych za przeniesienie numeru do T-Mobile

T-Mobile wprowadza nową promocję dla klientów przenoszących swój numer telefonu do T-Mobile od innego operatora: "Przenieś numer do Tak Tak - T-Mobile na kartę".

Za zmianę dotychczasowej sieci na ofertę Tak Tak - T-Mobile na kartę klient otrzyma rok ważności konta na połączenia wychodzące bez konieczności doładowywania go w tym czasie. Ponadto dla klientów, którzy doładują konto kwotą minimum 25 złotych sieć T-Mobile przygotowała 6 bonusów o wartości 20 złotych każdy, które będą dodawane do środków zgromadzonych na koncie. Dzięki temu klienci za przeniesienie numeru mogą otrzymać nawet 120 złotych do wykorzystania w dowolny sposób i do wszystkich sieci.

Reklama

Przeniesienie numeru do T-Mobile jest proste, a wszystkie formalności można załatwić podczas jednej wizyty w salonie lub sklepie sieci T-Mobile. Wystarczy złożyć wniosek o przeniesienie numeru wraz z formularzem pełnomocnictwa, a konsultant zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru - zapewnia T-Mobile w informacji prasowej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mobil | T-Mobile

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje