Reklama

Znikające SMS-y

Amerykańska firma Keynote Systems opublikowała wyniki badań na temat efektywności komunikowania się w USA. Wyniki są lekko szokujące: ponad 7.5 procent wysłanych SMS-ów nie dociera do adresatów. Jest to średnia - jakość usługi zależy bowiem od danego operatora.

Zależy także od powiązań między sieciami. Mimo tego, że Amerykanie nie wysyłają jeszcze tak dużej liczby SMS-ów jak na przykład Brytyjczycy, czy Czesi - liczba SMS-ów, które "wyparowały po drodze" idzie w miliony - alarmuje raport Keynote Systems. Problem dotyczy całych Stanów - nie ma regionu, w ktorym by nie występował - twierdzą autorzy raportu.

Reklama

Najmniej tego typu problemów maja abonenci dużych sieci AT & T i Verizon, w których do adresata dociera odpowiednio 97,8 i 95,9 proc. wysłanych SMS-ów. Im mniejszy operator - tym większe problemy - stwierdza raport. Badanie zostało przeprowadzone na próbce liczącej 26,000 użytkownikow wszystkich liczących się operatorów sieci komóekowych w USA

Warto by chyba przeprowadzić podobne badania w Polsce. Zapewne każdy z Was zetknął się przynajmniej raz z sytuacją, gdy wysłana przez niego wiadomośc nie dotarła do adresata.

Dowiedz się więcej na temat: USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje