Reklama

Złoty obiekt pożądania

GPRS, SMS, EMS, IR, Bluetooth - to tylko niektóre z funkcji nowego telefonu firmy Ericsson. Mimo wysokiej ceny - około 600 euro - zainteresowanie T68 jest nadspodziewanie duże. Klienci wpisują się na listy chętnych, by mieć pewność otrzymania telefonu zaraz po jego pojawieniu się na rynku.

Poza dobrymi recenzjami w prasie specjalistycznej, T68 jest po prostu ładny. Kolorowy wyświetlacz to także magnes na klientów. - T68 to najczęściej poszukiwane słowo na naszej stronie firmowej - mówi Peter Bodor, rzecznik firmy Sony Ericsson. - Jeden z naszych pracowników opisuje przykład człowieka, który przejechał samochodem 140 kilometrów tylko po to, by kupić nowy telefon.

Reklama

Na razie do sklepów trafiają niewielkie partie T68, lecz stopniowo ma ich być coraz więcej. Pierwsze dostawy skierowane będą na rynek szwedzki, a także do Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Singapuru. Co ciekawe, dystrybutorzy twierdzą, że główną przyczyną popularności nowego Ericssona jest nie bogactwo jego funkcji, lecz właśnie atrakcyjny wygląd.

(Mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: firmy | obiekt | złoty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje