Reklama

TP SA: Ryczałt na ISDN

Od 1 października 2001 r. abonenci usług OCTOPUS ISDN na dostępie OCTOPUS S (2B + D) mogą korzystać z ryczałtu oferującego 30 godzin połączeń z Internetem miesięcznie za 60 zł + VAT (64, 20 zł brutto).

Już od 1 września z ryczałtu 30 godzin na połączenia z siecią Internet mogą korzystać abonenci telefonii analogowej, którzy wykupili Pakiet standardowy lub Pakiet aktywny. Udostępnienie ryczałtu dla posiadaczy usług OCTOPUS ISDN to reakcja TP S.A. na ogromne zainteresowanie tą usługą z ich strony. Z ryczałtu można korzystać za pośrednictwem dwóch ogólnopolskich numerów dostępowych: 0 - 20 21 22 i 0 - 20 24 22.

Reklama

Oferta przewiduje, że na jeden dostęp OCTOPUS S (2B + D) przysługuje w miesiącu jeden pakiet 30 godzin. W przypadku łączenia się z Internetem przez 2 kanały B warto pamiętać o tym, że połączenie na każdym z kanałów traktowane jest osobno. Pakiet 30 godzin jest więc sumą czasów połączeń z obu kanałów w danym miesiącu. Niewątpliwą zaletą ryczałtu jest to, że czas połączeń naliczany jest na tych samych warunkach przez całą dobę - z dokładnością do jednej sekundy. Po wykorzystaniu limitu godzin, połączenia z Internetem rozliczane są tak jak dotychczas, na każdym kanale osobno, według 3 lub 6 minutowych impulsów w zależności od pory dnia. Cena impulsu jest identyczna jak dla abonentów Pakietu standardowego w telefonii analogowej i wynosi 0,29 zł + VAT (0,31 zł brutto).

Zamówienia na 30 godzinny ryczałt internetowy należy składać osobiście w Biurze Obsługi Klientów TP S.A. do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym klient zamierza z niego korzystać. Przykładowo, od 1 października usługa jest dostępna dla tych, którzy złożyli zamówienie do końca września.

www.tpsa.pl/tani_internet

0 800 22 11 33.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: VAT | pakiet | Orange Polska S.A.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje