Reklama

To Samsung Galaxy S III czy Galaxy S II Plus?

W sieci od wielu miesięcy pojawiają się nowe fotki Samsunga Galaxy S III, a im bliżej jego premiery (choć wciąż nie wiadomo, kiedy ona nastąpi), tym zdjęć więcej.

Osobiście jakoś nie wydaje mi się, aby prezentowany na zdjęciu smartfon o oznaczeniu GT-i9300 rzeczywiście mógł nosić miano Galaxy S III. Telefon wygląda nieco tandetnie (gdzie ta ceramiczna obudowa?) i plastikowo, nawet biorąc pod uwagę fakt, że produkty z serii Galaxy nie grzeszą jakością wykonania. Całość dodatkowo zamknięta jest w obudowie z dość grubą ramką dookoła ekranu.

Reklama

Na zdjęciach definitywnie widać Androida w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich z ekranowymi przyciskami funkcyjnymi. Widać również, że model wykorzystuje nakładkę TouchWiz, a przyglądając się dokładniej aplikacjom można znaleźć choćby S-Memo, S-Planner czy S-Suggest, które dostępne są firmowo w Galaxy Note. W porównaniu jednak do uaktualnionego TouchWiza 4.0 z Galaxy S II zmieniono menu aplikacji, które odpowiada teraz temu z "czystego" Androida Ice Cream Sandwich.

Nic nie wiadomo także na temat zamontowanych w telefonie podzespołów. Najprawdopodobniej model ten nie jest nowym Galaxy S III, a ulepszoną wersję modelu Galaxy S II. Czyżby Samsung szykował się do wypuszczenia na rynek modelu Galaxy S II Plus zaraz po premierze nowego flagowca? Podobnie było rok temu przy okazji premiery SGSII.

Ulepszony Galaxy S II z pewnością będzie oferować w standardzie nie tylko Androida 4.0 i ekranowe przyciski, ale jego dużą zaletą może okazać się S-Pen. Rysik szybko stał się jedną z cech charakterystycznych Galaxy Note'a i być może Samsung postanowił wypróbować go również w urządzeniu o mniejszym ekranie. Jak będzie w rzeczywistości przekonamy się już wkrótce, ale na chwilę obecną stawiałbym, że zdjęcia nie przedstawiają Galaxy S III (GT-I9500), a jedynie ulepszonego Galaxy S II.

Kamil Homziak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie wiadomo | samsung | Samsung Galaxy | Samsung Galaxy S III | Galaxy S III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje