Reklama

Tania strefa Plusa

Plus GSM jako pierwszy operator w kraju oferuje zupełnie nową usługę o nazwie "Strefa Plus" , dzięki której korzystanie z telefonu w sieci Plus GSM jest konkurencyjne cenowo nawet w porównaniu z korzystaniem z telefonu stacjonarnego. Nowa usługa przeznaczona jest zarówno dla obecnych jaki i nowych klientów indywidualnych korzystających z taryf "Czasami", Często i "Non Stop".

"Strefa Plus" to rozwiązanie łączące zalety telefonii komórkowej tj. identyfikację numeru przychodzącego, możliwość wysyłania wiadomości SMS i innych usług dodatkowych z charakterystycznymi dla telefonii stacjonarnej niskimi cenami połączeń lokalnych.

Reklama

"Strefa Plus" to specjalny, wybrany przez abonenta obszar o rozmiarze od ok. jednego kilometra do kilku kilometrów, z którego wszystkie wykonywane przez niego połączenia:

lokalne (miejskie i strefowe),

międzystrefowe (popularne międzymiastowe),

do sieci Plus GSM,

do Internetu przy wykorzystaniu numeru dostępowego 123

Korzystanie ze Strefy Plus objęte jest miesięcznym abonamentem w wysokości 10 zł netto, który jest ponad trzykrotnie tańszy od średniego abonamentu telefonii stacjonarnej. Przez pierwsze trzy miesiące od momentu wprowadzenia usługi tj. od 17 lutego 2003 r. do 16 maja 2003 r. miesięczna opłata abonamentowa za usługę objęta jest promocją i wynosi tylko 1 zł netto.

Szczególy na stronie WWW: Plus GSM

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: plus gsm | strefa | plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje