Reklama

TakTak w terminalach

Polska Telefonia Cyfrowa udostępniła z końcem marca nową formę doładowania kont Tak Tak w sieci Era. Użytkownicy systemu Tak Tak mogą uzupełnić konto swoje lub wybranej osoby o dowolną kwotę w oznaczonych punktach sprzedaży posiadających terminale płatnicze.

Elektroniczne uzupełnianie umożliwia doładowanie konta Tak Tak w prosty i szybki sposób. Wystarczy podać sprzedawcy numer telefonu, którego konto ma zostać uzupełnione i kwotę, o jaką chcemy je doładować. Po autoryzacji numeru telefonu w systemach sieci Era, konto zostaje uzupełnione w ciągu kilku minut, a właściciel wskazanego numeru telefonu otrzymuje wiadomość SMS z potwierdzającą to informacją.

Reklama

Za taki sposób uzupełnienia konta Tak Tak można zapłacić przy pomocy karty płatniczej lub kredytowej w tym samym terminalu, jak również gotówką bezpośrednio u sprzedawcy. Dodatkową zaletą nowej formy doładowania jest możliwość wybrania przez klienta dowolnej wartości doładowania z zakresu 29-300 złotych. W przypadku uzupełnień powyżej 149 złotych klienci mogą liczyć na dodatkowe premie pieniężne (zwiększenie sumy doładowania o 30 do 45 złotych).

Z nowej formy uzupełniania konta w systemie Tak Tak mogą skorzystać również osoby, które nie posiadają telefonu Tak Tak, ale chcą zrobić komuś prezent. Sugestia: rodzice pragnący uzupełnić konto swoich pociech mogą to zrobić nawet, gdy dzieci są na drugim końcu Polski.

Nowa forma uzupełniania kont w systemie Tak Tak dostępna jest w około 250 punktach sprzedaży wyposażonych w terminale firmy PolCard, m.in. w sieciach: Vobis, FotoJoker i Beverly Hills Video. W najbliższym czasie PolCard planuje uruchomienie usługi w kolejnych punktach wyposażonych w terminale tej firmy.

(mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Era | konta | konto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje