Reklama

Ślub przez SMS

14 listopada belgijska para wstąpi w związki małżeńskie składając przysięgę małżeńską za pomocą SMS-ów. Jak wyjaśniają,zrobią tak dlatego, że wiadomości tekstowe odgrywają bardzo istotną rolę w ich związku.

39-letni Ronald Bollen i 43-letnia Ingrid Peeters ślubują sobie wierność drogą elektroniczną, ale już w tradycyjnej formie będą później musieli złożyć podpis pod dokumentami, dzięki czemu ich związek będzie w pełni legalny.

Reklama

Jak wyjaśnia przyszły małżonek - "SMS-y stały się dla nas niezwykle ważne, ponieważ średnio spędzam aż 6 miesięcy na podróżach po Europy, prowadząc autobus pełen Amerykanów i Japończyków. W trasie zdarzało nam się wysyłać do siebie nawet po 10 wiadomości dziennie.? Z kolei jego wybranka dodała ? ?Nawet oświadczyny odbyły się przez SMS. Pewnego dnia, kiedy Ronny podróżował po Włoszech, wysłałam do niego wiadomość z zapytaniem ??. Dodała także - "To było już po około 10-latach naszej znajomości. Tak go to zaszokowało, że zanim odpowiedział minęło prawie pół godziny?. Ale jak się okazuje odpowiedź była twierdząca.

(4D)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje