Reklama

Siemensy na wybiegu

Siemens uznał, że komórka to nie tylko zwykłe urządzenie telekomunikacyjne, ale także dodatek do stroju. Dlatego już wkrótce na rynku pojawi się nowa marka Xelibri. Telefony z tej serii będą zmieniać się jak moda - dwa razy do roku.

Już w kwietniu Xelibri będzie można kupić w Wielkiej Brytanii, Chinach, Francji, Niemczech, Włoszech, Singapurze i Hiszpanii. W innych krajach marka zadebiutuje dopiero we wrześniu.

Reklama

"W świecie mody produkty z serii Xelibri to dodatki, z których można dzwonić - mówi George Appling, prezes spółki zależnej Xelibri. - Obecnie większość ludzi kupujących telefony decyduje się na te o najlepszym wyglądzie, żeby móc się nimi pochwalić. Można więc przypuszczać, że już wkrótce nabiorą takiego znaczenia jak inne dodatki: buty, torebki czy zegarki. Ludzie będą dobierać telefon do stroju, humoru i okazji.

Co roku Xelibri będzie wypuszczać dwie limitowane kolekcje: wiosna/lato i jesień/zima. W każdej znajdą się cztery telefony. Ciekawe jak będą się prezentować na wybiegu...

(mobile.net.pl)

Dowiedz się więcej na temat: telefony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje