Reklama

P800 (na razie) nie dla nas

Sony Ericsson poinformowało, że od przyszłego tygodnia dostępny będzie długo oczekiwany telefon P800. Jednak flagowym modelem Sony będą mogli na razie cieszyć się tylko mieszkańcy Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Włoch, Grecji Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Hong Kongu.

Wybór krajów w których P800 będzie dostępny został zdeterminowany przez istniejącą sieć biur serwisowych oraz współpracę firmy z operatorami sieci komórkowych.

Reklama

Okazuje się, że firma nie chce wykorzystać przedświątecznej gorączki zakupów. Jak powiedział rzecznik firmy, Peter Bodor -"Na razie, nie będą to duże ilości telefonów, ale większy wolumen pojawi się w sklepach już w styczniu lub lutym przyszłego roku".

Ograniczona dystybucja nowego telefonu Sony może przyczynić się do tego, że cały impet świątecznych zakupów przejmie Nokia, która w tym roku wprowadziła na rynek aż 30 nowych modeli telefonów.

Pierwotnie Sony zapowiedziało, że high-endowy telefon P800, będący połączeniem "komórki" z wbudowanym aparatem i organizera pojawi się na rynku w trzecim kwartale tego roku. Jednak już we wrześniu firma zapowiedziała opóźnienie, a kolejny termin premiery wyznaczono na czwarty kwartał. Wtedy także zapowiedziano, że większe ilości telefonów pojawią się na rynku dopiero na początku 2003r.

(4D)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telefon | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje