Reklama

Oto nowe Nokie Lumia?

Już 5 września odbędzie się organizowany przez Nokię i Microsoft event, na którym - jak wskazują wszystkie znaki na ziemi i niebie - zostaną zaprezentowane nowe modele smartfonów z serii Lumia. W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące dwa z nich. Czy tak właśnie będą wyglądać nowe Lumie?

Fotografie opublikował na swoim Twitterze znany z docierania w przeszłości do podobnych i co najważniejsze - ostatecznie potwierdzonych - wycieków użytkownik "EvLeaks". Zobaczymy czy i tym razem będzie miał rację.

Reklama

Na zdjęciach możemy zobaczyć dwa Windows Phone'y Nokii = Lumię 920 i Lumię 820 - które już w zeszłym tygodniu stały się obiektem najprzeróżniejszych spekulacji związanych ze zbliżającą się konferencją firmy. Z najnowszych doniesień wynika, że nieco droższy, 4,5-calowy model 920 zostanie wyposażony (w przeciwieństwie do 820) w znaną z Nokii 808 technologię PureView.

Jeśli tak, oznaczałoby to, że prace nad dostosowaniem jej do najnowszego Windowsa Phone 8 zostały wreszcie ukończone. Prawdę powiedziawszy, można było się tego spodziewać - to, że najnowsze smartfony Lumia otrzymają kamery PureView sugerował już całkiem niedawno wiceprezes Nokii do spraw relacji z deweloperami, Richard Kerris (a przed nim także prezes amerykańskiego oddziału firmy - Chris Webber).

O tym czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się już za 4 dni, a poniżej jeszcze jedno zdjęcie z portalu WMPoweruser prezentujące prototyp Nokii Lumii 820.

Źródło informacji

gizmodo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nokia | Nokia Lumia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje