Reklama

Oferta Studencka

Do 30 czerwca w ofercie Idea Optima dostępna jest nowa, rozszerzona Oferta Studencka. Można w niej znaleźć: * 16 modeli dedykowanych telefonów w ofercie po cenie zgodnej z cennikiem Idea Optima, * usługę Pakiet SMS 100 na preferencyjnych warunkach, przyznając przez 6 okresów rozliczeniowych Pakiet SMS 100 za opłata abonamentową w wysokości 6,10 zł (standardowo abonament za ta usługę wynosi 26,84 zł),

* dodatkowo dostępne usługi (na standardowych warunkach): Trzy i Ja, Wolne chwile i Pakiet OptimaGPRS

Reklama

* konkurs na aplikacje Java z atrakcyjnymi nagrodami: skuter Suzuki, Nokia 3510i i doładowania 10 minutowe,

Uprawnieni do skorzystania z oferty są wszyscy studenci, którzy przedstawią w punkcie sprzedaży Idei: aktualne zaświadczenie z dziekanatu i legitymację studencką oraz standardowo wymagane dokumenty (dowód osobisty, drugi dokument ze zdjęciem).

W ramach Oferty Studenckiej student uprawniony jest do zakupu tylko jednej aktywacji. Przez okres 6 miesięcy nie można dokonać zmiany planu taryfowego na Pakiet DoMowy i StartOptime - usługa Pakiet SMS100 na preferencyjnych warunkach nie obowiązuje w tych planach taryfowych.

Abonent, który korzysta z tej oferty nie ma możliwości jednoczesnego korzystania z innych ofert promocyjnych, dotyczących numeru abonenckiego objętego niniejszą ofertą. Oferta Studencka nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi polegającymi na przyznaniu obniżonego abonamentu (m. in. dla inwalidów, kombatantów itp.). Po dezaktywacji windykacyjnej nie przysługuje PAKIET SMS 100 na preferencyjnych warunkach.

Szczegóły: www.idea.pl

(mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: idea | pakiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje