Reklama

Nowe spojrzenie na mobilne pisanie

Klawiatura to urządzenie, które powstało z myślą o komputerach stacjonarnych. Dopiero później została ona zaadaptowana w laptopach i niektórych telefonach komórkowych. Część użytkowników skarży się, że korzystanie z klawiatury na dotykowym ekranie nie jest ergonomiczne. 8pen ma im pomóc.

Wraz z rozwojem dotykowych wyświetlaczy klawiatura przestała być najbardziej wygodnym sposobem notowania i edytowania SMS-ów. Jakiś czas temu zaprezentowano nową technikę wprowadzania tekstu, nazwaną Swype, jednak i ona opierała się na tradycyjnym wzorze klawiatury.

Reklama

8pen to propozycja dla posiadaczy smartfonów z Androidem, która całkowicie usuwa z ekranu wszelkie relikty przeszłości i stawia na kropkę. Pisanie przy użyciu tego narzędzia przypomina nieco wybieranie numerów w starych telefonach stacjonarnych.

Ponieważ jasne opisanie zasad działania 8pen mogłoby okazać się karkołomne, zachęcamy was do obejrzenia nowego narzędzia na filmie wideo. Nakładka będzie dostępna już niedługo dla wszystkich posiadaczy telefonów z Androidem 2.2 lub wyższym.

pcformat_online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje