Reklama

Nowe gry w IDEI

Idea proponuje dwie nowe gry dla komórkowców. Miecz Przeznaczenia to interaktywna gra przygodowa. Rozgrywka odbywa się poprzez wybór odpowiednich opcji, warunkujących rozwój sytuacji, na podstawie danych dostarczanych graczowi za pośrednictwem WAP i SMS.

Gracz ma do wyboru 2 lub 3 możliwe warianty wyboru. Wybierając jeden z nich wpływa na dalszy przebieg gry. Każda z opcji prowadzi do zakończenia gry, jednak niektóre wybory spowalniają postęp akcji. W rozgrywkę wplecione są wątki, dzięki którym użytkownik może odnieść wrażenie, że na rozwój sytuacji ma wpływ czynnik losowy, a nie bezpośredni wybór dokonany przez gracza.

Reklama

Druga gra to Podróż w czasie. Stawia ona przed jej uczestnikiem rozmaite zadania. Od prostych pytań quizowych przez krótkie rozgrywki w Kamień - Nożyce - Papier, do wyborów co do kierunku dalszej drogi (np. wybór drzwi, które gracz chce otworzyć, wybór ścieżki w lesie, wybór osoby, do której powinien podejść). Fabuła jest wielowątkowa tzn. że Gracz poprzez wybór alternatywnych ścieżek niejako sam kształtuje swoją historię. Oprócz wyborów istotnych (skutkujących rozdzieleniem wątku), uczestnik będzie stawiany przed wyborami (pytaniami), które nie będą wnosić rozdzielnia do struktury fabularnej, a jedynie będą miały na celu uatrakcyjnienie gry poprzez nawiązanie z Graczem bardziej familiarnej więzi ("Czy dobrze się czujesz?", "Czy podoba Ci się Twoja nowa Przewodniczka?", "Czego się napijesz?" itp.).

Szczegóły znajdziesz na stronie WWW IDEA

(mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: idea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje