Reklama

Nowa oferta TP S.A.

Telekomunikacja Polska zaoferowała internautom trzy kolejne pakiety internetowe. Pakiety dają możliwość dostępu do sieci za z góry ustaloną cenę. Połączenia rozliczane są w czasie rzeczywistym z dokładnością do jednej sekundy.

Pakiety pozwalają wybrać najdogodniejsze rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób korzystających z Internetu:

Reklama

- Pakiet 15 - to piętnaście godzin surfowania w Internecie za 37,45 zł miesięcznie. Rozwiązanie to jest optymalne dla osób, które poszukują konkretnych i szybkich informacji.

- Pakiet 30 - pozwala na trzydziestogodzinny dostęp do sieci za 64,20 zł miesięcznie. Doskonały do bardziej regularnego i swobodnego korzystania z Internetu.

- Pakiet 45 - umożliwia korzystanie z Internetu przez czterdzieści pięć godzin za 85,60 zł miesięcznie. Stworzony jest dla osób, które często korzystają z Internetu.

Wszystkie opcje dostępne są na terenie całego kraju dla klientów TP posiadających plany taryfowe Standardowy i Aktywny oraz dla klientów usługi Octopus ISDN. Połączenie z Internetem uzyskuje się poprzez numer 0-20 21 30. Dostęp do sieci jest autoryzowany na podstawie przyznawanego przy zamawianiu usługi numeru identyfikacyjnego ID oraz kodu PIN.

W pakietach oprócz dostępu do Internetu oferowane są również usługi dodatkowe:

- konto poczty elektronicznej (10 MB)

- aplikacja dostępowa, ułatwiająca korzystanie z Internetu

- całodobowe wsparcie techniczne Contact Center (0 801 321 123)

Więcej informacji dotyczących usługi można uzyskać pod całodobowym numerem telefonu czynnym 7 dni w tygodniu 0 801 321 123, mailem info@xl.wp.pl, lub na stronach WWW: www.telekomunikacja.pl i www.xl.wp.pl.

(mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | pakiet | telekomunikacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje