Reklama

Masz iPhone'a - masz najwięcej partnerów

Osoby korzystające z iPhone'ów mają najwięcej partnerów seksualnych z wszystkich użytkowników smartfonów - wynika z danych zgromadzonych przez amerykański serwis randkowy OkCupid.

Czy można połączyć informacje o używanym telefonie z tematyką obyczajową? Serwis randkowy OkCupid postanowił zebrać dane umieszczone przez z swoich użytkowników i porównać je z markami telefonów, jakie posiadają badane osoby. Celem badania była odpowiedź na pytanie: ilu partnerów seksualnych miała 30-letnia osoba korzystająca z iPhone'a, BlackBerry (popularne w USA i na niektórych rynkach smartfony biznesowe) oraz telefonów z systemem operacyjnym Android.

Reklama

Najmniej partnerów mieli posiadacze telefonów z Androidem - w przypadku mężczyzn jest to 6 partnerek (lub partnerów,) a w przypadku kobiet - 6.1 partnerów (lub partnerek). Dla osób korzystających z BlackBerry było to kolejno 8.1 dla panów i 8.8 dla pań. Natomiast użytkownicy iPhone'a mogą mówić o liczbach 10 dla mężczyzn i 12.3 dla kobiet. Tezę potwierdza także analiza liczby partnerów seksualnych w wieku od 18 do 40 lat. W każdym przedziale wiekowym pytanych użytkowników wyniki popularności telefonów były identyczne.

Oczywiście "badania" autorstwa OkCupid należy traktować z dużym dystansem, bynajmniej nie tylko dlatego, że zupełnie zapomniano o użytkownikach systemu Symbian znanego z telefonów Nokii. W USA rekordy popularności biją zupełnie inne marki telefonów, niż w Polsce i całej Europie. Dodatkowo osoby korzystające z serwisu randkowego nie są żadną globalną próbką mężczyzn lub kobiet. Ale mimo wszystko, pomysł polegający na analizie łączącej telefon z obyczajowością jest interesujący.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: serwis | iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje