Reklama

Koniec Nokia Game 2002

W piątek, 29 listopada, zakończyła się trzecia edycja Nokia Game, w której tym razem zawodnicy zostali wprowadzeni za kulisy branży muzycznej. Gracze wcielali się w początkujący zespół muzyczny, próbujący jak najszybciej zdobyć sławę i wydać pierwszego singla w formacie MMS, który byłby rozsyłany do telefonów komórkowych. Za 'brawa', walutę obowiązującą w Nokia Game, zawodnicy mogli kupować niezbędny sprzęt, wynajmować studia, zatrudniać kompozytorów lub agencje PR - i w ten sposób utorować sobie drogę do sławy. Dodatkowo w kilku rozgrywanych grach on-line zawodnicy mogli popisać się swymi umiejętnościami i zdobyć cenne doświadczenie, potrzebne do rozgrywki finałowej.

Nokia Game 2002 to interaktywna przygoda organizowana przez firmę Nokia. Zmagania zawodników toczyły się w dniach od 11 do 29 listopada w dziewięciu językach, jednocześnie w 25 państwach. W trakcie gry uczestnicy otrzymywali wskazówki i informacje za pośrednictwem Internetu, SMS-ów, czatu, interaktywnych wiadomości głosowych (IVR) oraz minifilmów rozprowadzanych w Sieci, do tego zaś w wielu miejscach Europy brytyjski zespół Idlewild rzucał nadmuchiwanymi kostkami do gry, a wyniki tych rzutów wpływały na kierunek rozwoju zabawy.

Reklama

Najlepszych 100 graczy w Polsce otrzyma specjalny, nowy model telefonu Nokia 3650 wyposażony w zintegrowany aparat fotograficzny, odtwarzacz wideo i kamkorder. Zwycięzcy będą jednymi z pierwszych w regionie posiadaczy i użytkowników tego nowego telefonu.

(mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zawodnicy | Nokia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje