Reklama

Koniec bramki NMT SMS

5 marca zakończyła działalność międzynarodowa internetowa bramka SMS-owa MTN SMS. Przyczyna - jak zwykle kłopoty finansowe. Według dostępnej na stronie pożegnalnej informacji, w MTN zarejestrowało się ponad 7 milionów osób z całego świata. Ogromna popularność bramki wynikała z faktu, że jako jedna z niewielu umożliwiała ona wysyłanie SMS-ów do dowolnej sieci na całym świecie. W ciągu ostatnich trzech lat ze strony wysłano ponad miliard wiadomości.

Twórcy strony, firma Airborn próbowali w miarę wzrostu kosztów jej prowadzenia promować inne, płatne usługi, jednak reklama nie spotkała się z szerokim odzewem. Ostatecznym ciosem była konieczność uregulowania należności, jakie firma winna była operatorom.

Reklama

'Czas eksperymentu się skończył' - czytamy na stronie. Autorzy dziękują internautom za uczynienie ich strony najpopularniejszą bramką SMS w Sieci, a operatorowi MTN za ponoszenie kosztów w czasie trzyletniej działalności bramki. Jednocześnie zapowiadają, aby zaglądać czasem na ich stronę - podobno już mają nowe pomysły, które chcą zrealizować w miejsce bramki.

[www.mobile.net.pl]

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: firma | bramki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje