Komórkowa wystawa

20 maja w San Francisco rozpocznie się niezwykła wystawa fotograficzna Mobile Phone Photo Show. Zostaną na niej pokazane prace osób z całego świata - aby wziąć udział w MPPS, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i przesłać zdjęcia wykonane telefonem komórkowym.

Od 20 maja do 18 czerwca przez 24 godziny na dobę w kalifornijskiej Rx Gallery na monitorach i ekranach prezentowane będą napływające z całego świata zdjęcia. Główny ekran - który w chwili otwarcia MPPS będzie pusty, w ciągu 4 tygodni zapełni się miniaturkami nadesłanych fotografii. Projekt ma dać odpowiedź na pytanie o twórcze sposoby wykorzystania nowej technologii zintegrowanej w przedmiocie elektroniki użytkowej. Kurator wystawy przyznaje, że większość zdjęć wykonanych przy użyciu telefonu komórkowego ma fatalną jakość, ale jest ona rekompensowana przez ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niosą. Przynajmniej w teorii - na potwierdzenie tych słów trzeba poczekać jeszcze minimum tydzień.

Reklama

Osoby zainteresowane przesłaniem swoich prac na MPPS muszą wypełnić krótki formularz na stronie http://www.rxgallery.com/mpps/ oraz przesłać swoje zdjęcie.

(4D)

Dowiedz się więcej na temat: wystawy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje