Reklama

Kindle na smartfony z Androidem

Sklep internetowy Amazon wydał mobilną wersję swojego czytnika e-booków.

Kindle standardowo stanowi osobne urządzenie, które można kupić poprzez sklep Amazon. Jest ono specjalną wersją czytnika książek elektronicznych, przygotowaną na potrzeby tej witryny internetowej. Co więcej, można uznać, że to od Kindle wszystko się zaczęło, ponieważ było to pierwsze tak upowszechnione urządzenie, pozwalające na czytanie książek na ekranie nie generującym światła.

Reklama

Powstają jednak specjalne aplikacje, pozwalające na korzystanie z usługi Kindle na telefonach komórkowych. Do tej pory taką możliwość mieli jedynie posiadacze iPhone'a. Od wczoraj dostępna jest również wersja działająca na systemie Android.

Kindle for Android pozwala na synchronizację zakupionych książek pomiędzy standardowym Kindle a telefonem, przeglądanie sporządzonych notatek, a także dokonywanie zakupów bezpośrednio z telefonu.

Sklep Amazon jest, w branży sprzedaży internetowej, jedną z najlepiej rozpoznawanych marek. Jest on popularny szczególnie w krajach anglojęzycznych, ale i w Polsce nie brakuje osób korzystających z jego bogatej oferty. Liczba książek elektronicznych w katalogu Amazona wynosi około 620 tysięcy.

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: urządzenie | sklep | Amazon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje