IDEA: SIMteligent

W sieci Idea dostępne są karty SIMteligent oparte na usłudze Sim Tool Kit (STK). SIMteligent w sieci Idea to nowa, "inteligentna" karta SIM, która pomoże jej użytkownikowi abonentowi w jak najpełniejszym wykorzystać oferty usług i możliwości telefonu komórkowego.

Wejście do aplikacji SIMteligent (STK) odbywa się poprzez MENU główne w telefonie. W niektórych telefonach menu Idea jest ukryte w menu "Opcje pobierania" (niektóre telefony Motorola) lub w menu "Łączność" (Sony-Ericsson).

Reklama

Z kartą SIMteligent (STK) nie trzeba pamiętać komend SMSowych i numerów, na jakie należy je wysłać w celu np. zamówienia serwisu informacyjnego, aktywacji usługi, odczytania wiadomości e-mail. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję

z menu IDEA, a aplikacja sama wyśle odpowiedniego SMSa. W przypadku, gdy SMS wysyłany jest na numer Premium, informacja o tym pojawia się w podmenu - dopiero jej akceptacja umożliwia dostęp do danej operacji.

Wraz z kartą SIM klient oraz standardowymi kodami PIN i PUK otrzymuje kod mPUK służący do odblokowania dostępu do usług finansowych i bankowych, które w przyszłości będą wgrywane na kartę SIM.

Więcej informacji na temat. oferty sieci Idea - w internecie http://www.idea.pl

Dowiedz się więcej na temat: menu | idea

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje