Reklama

Idea: Poczta głosowa za darmo

21. listopada rozpoczęła się w Idea POP promocja świąteczna. Dobra wiadomość - jest ona bezterminowa. W ramach promocji użytkownikom POP zaoferowana będzie Poczta Głosowa za darmo. Będzie ona dostępna nie na zasadach promocji, a na stałe, dla wszystkich starych i nowych użytkowników.

Bezpłatna poczta dostępna jest aktualnie tylko w POP-ie - inne usługi bezabonamentowe nie oferują takiego serwisu gratis. Zalety poczty głosowej użytkownicy docenić mogli dzięki czasowej ofercie umożliwiającej odsłuchiwanie wiadomości nagranych na skrzynkę za darmo. Podczas tegorocznej wakacyjnej promocji oferta ta spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Postanowiono więc wprowadzić ją na stałe do cennika.

Reklama

Nagranie ze skrzynki głosowej odsłuchać można przez trzy dni od jego pozostawienia. O nowej wiadomości w skrzynce użytkownik jest powiadamiany SMS-em, który zawiera w informację o tym, ile wiadomości zostało nagranych i ile z nich jest nowych. Dodatkowym elementem, który może zachęcić do pozostawienia wiadomości jest nagranie własnego powitania, w którym możemy przedstawić się, poinformować o powodach nie odbierania telefonu i poprosić o pozostawienie wiadomości. O zaletach poczty głosowej przekonali się prawie wszyscy użytkownicy Idei Optimy. Serwis ten przypadł im do gustu - jest to jedna z najczęściej wykorzystywanych usług dodanych (95% użytkowników).

W ramach promocji świątecznej od 21. listopada w ofercie POP dostępne są zestawy z następującymi aparatami:

- Motorola T.2288 - w cenie 218,38 zł

- Motorola V.2288 - w cenie 218,38 zł

- Motorola T.205 - w cenie 242,78 zł

- Siemens C35i - w cenie 364,78 zł

- Sony CMD-CD5 - w cenie 242,78 zł

- Sony CMD-J5 - w cenie 547,78 zł

- Nokia 3310 - w cenie 608,78 zł

(wszystkie ceny z VAT)

Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie www.idea.pl

(mobile.net.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: poczta | idea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje