Reklama

HTC Desire HD i Desire Z - podwójne uderzenie HTC

HTC Corporation zaprezentowała dwa nowe telefony z systemem Android - HTC Desire HD i HTC Desire Z z HTC Sense. W skład nowych funkcji telefonów wchodzą, m.in bezpłatne usługi internetowe o nazwie HTCsense.com.

- Cieszymy się, że HTC Sense stanie się narzędziem, związanym nie tylko

Reklama

z telefonem, ale zaistnieje na zupełnie nowym rynku usług internetowych, które nazwaliśmy HTCSense.com. Naszym klientom na pewno spodoba się sposób, w jaki podchodzimy do projektowania telefonów - powiedział Peter Chou, CEO HTC Corporation. "

Nowy HTC Sense

Nowy HTC Sense oferuje wiele nowych funkcji ułatwiających rejestrację, tworzenie i dzielenie się multimediami. Rozbudowana funkcjonalność kamery wideo pozwala rejestrować obraz jakości HD lub robić zdjęcia i dodawać do nich wiele ciekawych efektów specjalnych. Funkcja HTC Locations pozwala pobrać mapy wybranej okolicy na telefon i korzystać z nich w każdej chwili, bez konieczności czekania na załadowanie i bez ponoszenia ewentualnych kosztów roamingu.

HTC Sense umożliwia też korzystanie z e-booków Kobo. Dzięki nowemu czytnikowi, zoptymalizowanemu do korzystania na telefonach, można podświetlić tekst i wyszukać jego definicję, przetłumaczyć niezrozumiały zwrot lub zrobić notatkę.

HTCSense.com

Dzięki nowemu serwisowi HTCSense.com użytkownicy mogą zarządzać informacjami z telefonu lub komputera PC. Łatwiejsze stanie się np. znalezienie zgubionego urządzenia - można zdalnie wysyłać przez komputer podłączony do internetu żądanie emisji głośnego dzwonka, nawet, gdy telefon ustawiony jest w tryb wibracji lub pokazania swojego położenia na mapie.

W przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia można także zablokować telefon, przekierować połączenia i wiadomości na inny numer, wysłać na telefon informacje pomocne w zwróceniu telefonu właścicielowi lub wykasować prywatne dane. HTCSense.com ułatwia personalizację nowego telefonu a także dostęp do archiwalnych danych, takich jak: książka adresowa, wiadomości tekstowe i historia połączeń za pomocą przeglądarki internetowej. Korzystając z serwisu można także łatwiej i wygodniej spersonalizować telefon dodając np. tapety, dźwięki i dodatkowe funkcje.

HTC Desire HD

HTC Desire HD nadaje się do obsługi multimediów dzięki jasnemu ekranowi LCD 4,3 cala, systemowi dźwiękowemu Dolby Mobile i wirtualnemu dźwiękowi SRS oraz nowemu, użytemu po raz pierwszy procesorowi Qualcomm 8255 Snapdragon 1 GHz. HTC Desire HD pozwala rejestrować wideo jakości HD 720p i oferuje aparat o matrycy 8-megapikseli z podwójną lampą błyskową. Bazując na projekcie HTC Legend, HTC Desire HD został także wykonany z jednego bloku aluminium, zapewniając wysoką jakość i wytrzymałość, z jakiej znane są telefony HTC. W smartfonie została zaimplementowana funkcja HTC Fast Boot, skracająca czas potrzebny do osiągnięcia pełnej funkcjonalności po włączeniu i umożliwiająca szybkie wykonanie rozmowy lub sprawdzenie emaila.

HTC Desire Z

Ludziom, którzy są nieustannie w ruchu, HTC Desire Z ułatwi kontakt z przyjaciółmi na Facebooku i Twitterze lub kolegami i klientami z pracy. HTC Desire Z zawiera wysuwaną klawiaturę QWERTY, która ułatwia pisanie. Klawiatura HTC Desire Z oferuje wiele skrótów i dwa definiowalne klawisze przyśpieszające dostęp do popularnych funkcji bez konieczności wchodzenia w menu. HTC Desire Z oferuje możliwość rejestracji wideo w jakości HD 720p i zawiera aparat z matrycą 5-megapikseli

z automatyczną lampą błyskową. Jest to pierwszy telefon wykorzystujący nowy procesor Qualcomm 7230 800MHz o zwiększonej wydajności i niskim poborze energii, wykorzystuje również nową funkcjonalność HTC Fast Boot.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wideo | telefony | podwójne | uderzenie | telefon | HTC Desire HD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje