Reklama

Era: GPRS w prepaidzie

Użytkownicy systemu Era Tak Tak już w czasie Świąt Bożego Narodzenia będą mogli korzystać z szybkiej pakietowej transmisji danych - GPRS. 23 grudnia 2002 roku Polska Telefonia Cyfrowa jako pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych sieci na świecie udostępnia użytkownikom systemu pre-paid technologię pozwalającą na przesyłanie danych z prędkością dochodząca nawet do 115 kb/s.

GPRS dla użytkowników systemu TAK TAK oznacza szeroki dostęp i nową jakość korzystania z różnego rodzaju serwisów informacyjnych i zasobów internetu. Informacje będzie można znacznie szybciej wyszukiwać, przesyłać i otrzymywać, zyskają one również na jakości transmisji.

Reklama

Wraz z wprowadzeniem nowych usług, do oferty sieci Era włączone zostaną również nowe zestawy Era Tak Tak z telefonem Siemens MT50. Telefony GPRS z nowych zestawów będą przygotowane do korzystania w usług eraWAP (APN: erawaptt). Użytkownicy innych telefonów mogą skorzystać ze Zdalnego Konfiguratora Telefonu dostępnego na www.era.pl.

Za przeglądanie stron WAP abonenci zapłacą 0,29 PLN za 10kB przesłanych danych (opłata pobierana będzie za pakiety 10 jednostek taryfikacyjnych po 10kB). Użytkownik systemu Era Tak Tak nie płaci za czas trwania połączenia, a jedynie za ilość danych wysłanych i odebranych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Era

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje