Reklama

Cat B25 - nowy pancerny telefon Caterpillar w Polsce

Caterpillar wprowadza na polski rynek kolejnego przedstawiciela rodziny pancernych telefonów - model Cat B25. Czym wyróżnia się to urządzenie oraz ile trzeba za nie zapłacić?

Cat B25 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących od telefonu wytrzymałości. Ma certyfikat IP67 potwierdzający jego całkowitą pyłoszczelność oraz wodoszczelność. Urządzenie może wytrzymać pół godziny w zanurzeniu do jednego metra głębokości, jest także wstrząsoodporny oraz niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki anodyzowanej obudowie telefon bez szwanku przetrwa upadek z wysokości 1,8 metra. Może także funkcjonować bez żadnych zakłóceń w temperaturze od -5 do 50 stopni Celsjusza.

Reklama

Telefon został wyposażony w latarkę LED, aparat 2 MP oraz radio FM. Możliwe jest rozszerzenie pamięci telefonu o 8GB za pomocą karty micro SD. Ma również baterię o pojemności 1300 mAh i 2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli.

Dostępność i cena

Sugerowana cena telefonu Cat B25 to 379 zł. Oryginalne telefony Cat B25 są dostępne wyłącznie w autoryzowanych punktach: RTV EURO AGD i w sieci Play - już od 1 pln.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje